Naše akce
TOPlist
Nábory.cz

Ostatní

2018
Vánoční hala žactva - Ostrava, 14. a 15.12.2018
2018-12-17 23:17:09
VC Bohumína - 4.10.2018
2018-10-06 23:58:31
Mistrovství Moravy a Slezska ml. žactva - Blansko, 30.9.2018
2018-10-06 23:53:31
7. kolo krajského přeboru družstev minipřípravek - F-M, 25.9.2018
2018-10-06 23:47:16
7. kolo Beskydského poháru přípravek - F-M, 20.9.2018
2018-10-06 23:33:44
6. kolo krajského přeboru družstev minipřípravek - Vítkovice, 18.9.2018
2018-09-16 18:09:16
6. kolo krajského přeboru družstev přípravek - Vítkovice, 13.9.2018
2018-09-16 18:08:46
5. kolo ligy ml. žactva - F-M, 6.9.2018
2018-09-16 18:06:01
4. kolo ligy st. žactva - Třinec, 4.9.2018
2018-09-16 17:01:50
6. Sokolské úterý, Opava - 7.8.2018
2018-08-10 15:29:21
3.závod Krajský vrhačský pohár mládeže 2018 - Třinec, 28.6.2018
2018-06-30 21:36:05
4. kolo ligy ml. žactva - F-M, 21.6.2018
2018-06-21 21:31:01
3. kolo ligy st. žactva - F-M, 19.6.2018
2018-06-21 21:30:16
Mistrovství Moravy a Slezska dospělých - Vítkovice, 17.6.2018
2018-06-17 22:59:34
Mistrovství Moravy a Slezska st. žactva - Brno, 3.6.2018
2018-06-06 10:54:15
4. kolo ALMP - Kopřivnice, 31.5.2018
2018-06-06 09:59:03
Čokoládová tretra 2018 - Český Těšín, 25.5.2018
2018-06-06 08:28:58
3. kolo ligy ml. žactva - Třinec, 24.5.2018
2018-05-24 12:16:01
2. kolo ligy st. žactva - Třinec, 22.5.2018
2018-05-24 12:15:34
Vrhačský pohár - Ostrava-Poruba, 20.5.2018
2018-05-23 21:34:26
BPP - Štramberk, 19.5.2018
2018-05-23 21:33:11
1. kolo ligy dospělých - Olomouc, 19.5.2018
2018-05-22 10:54:25
Krajský přebor st. žactva - Opava, 16.5.2018
2018-05-22 10:52:47
MMaS ve vícebojích - Třinec, 12.-13.5.2018

VÝSLEDKY

desetiboj         4034           Silvestr Matocha                      

(12,69-582-8,55-152-58,99-21,01-20,13-240-39,73-5:09,31)

2018-05-15 12:33:30
Krajský přebor ml. žactva - Opava, 12.5.2018
2018-05-11 23:28:57
2. kolo ligy ml. žactva - Opava, 10.5.2018
2018-05-11 23:28:04
1. kolo ligy st. žactva - Opava, 3.5.2018
2018-05-11 23:26:46
Májové závody - F-M, 1.5.2018
2018-05-11 23:24:48
1. kolo ligy ml. žactva - 5boj, Třinec, 26.4.2018

VÝSLEDKY

ZPRAVODAJ č. 1

2018-04-26 11:16:22
2. kolo BPP - Třinec, 24.4.2018
2018-04-26 11:15:37
2. kolo ALMP - Třinec, 19.4.2018
2018-04-26 11:15:22
Velikonoční házení - 7.4.2018, Ostrava-Poruba
2018-04-14 22:17:25
Velikonoční 12minutovka - Havířov, 1.4.2018
2018-04-02 21:13:58
Velikonoční trojboj přípravek - Havířov, 26.3.2018
2018-03-28 11:45:07
Běh kolem Olešné - F-M, 17.3.2018

CELKOVÉ VÝSLEDKY zde

1. KOLO krajského přeboru přípravek:

BP přípravek - výsledky

AL minipřípravek - výsledky

ROZPISY krajského přeboru:

BP - rozpisy

ALM - rozpisy

2018-03-18 21:49:58
Okresní trojboj - Havířov, 11.3.2018
2018-03-18 21:49:30
Youth Athletics Indoor Ostrava III, 20.2.2018
2018-02-26 11:29:49
Athletics Indoor Ostrava II, 13.2.2018
2018-02-26 11:28:46
Kid's athletics Poruba - Ostrava, 10.2.2018
2018-02-10 23:05:34
Halové Mistrovství Moravy a Slezska dorost až dospělí - Ostrava, 3.2.2018
2018-02-05 21:39:44
Halové Mistrovství Moravy a Slezska ml. a st. žactva - Ostrava, 2.2.2018
2018-02-05 21:38:49
Župní přebor - Opava, 27. 1. 2018
2018-01-29 23:39:26
Meziokresní přebory atletických přípravek a žactva ve skoku dalekém - Opava, 24.1.2018
2018-01-29 23:39:16
Otevřený přebor Mor. kraje žactva - Ostrava, 21.1.2018
2018-01-21 21:17:34
Otevřený přebor Mor. kraje dospělých - Ostrava, 20.1.2018
2018-01-21 21:16:58
Meziokresní přebory atletických přípravek a žactva v běhu na 60 metrů - Opava, 10.1.2018
2018-01-21 21:15:07
Slezská laťka - Opava, 6.1.2018

VÝSLEDKY

10. místo ženy Lada Reisová skok o tyči TJ Jäkl Karviná, z. s. 010509  1.72 cm

2018-01-06 20:11:19
Zahajovací závody - Ostrava, 6.1.2018
2018-01-06 20:08:09
Sponzoři a partneři