Naše akce
Nadcházející události

Oddílové příspěvky 2020 (01. leden 2019)

TOPlist
Nábory.cz

Ostatní

2019
1.kolo již 3.ročníku závodu družstev Karviná x Český Těšín - Karviná, 25. 11. 2019
2020-02-04 20:52:29
Vánoční hala staršího žactva - Ostrava, 14. 12. 2019
2020-02-03 18:47:02
Vánoční hala mladšího žactva - Ostrava, 13. 12. 2019
2020-02-03 18:45:27
4.podzimní házení - Přerov, 23.10.2019
2019-11-17 14:45:23
Havířovská desítka 2019 - Havířov, 20.10.2019

VÝSLEDKY

Adam Szymanik vyhrál závod na 10 km.

Michal Broda překonal světový rekord v maratonské štafetě!

Všem naším borcům gratulujeme!

 

2019-11-17 14:19:12
7. kolo krajského přeboru družstev přípravek MSK - Frýdek-Místek, 26.9.2019
2019-11-17 14:17:46
Krajský vrhačský pohár mládeže 5. kolo - Frýdek-Místek, 25.9.2019
2019-11-17 14:14:00
7. kolo krajského přeboru družstev minipřípravek MSK - Frýdek-Místek, 24.9.2019
2019-11-17 14:11:05
MMaS ml. žactva – Hranice, 22.9.2019
2019-11-17 14:10:33
Běh rodným krajem Emila Zátopka - Kopřivnice, 21. 9. 2019

VÝSLEDKY

Krásný dobrý den, 

dodatečně vám zasílám výsledky ze závodů dětského běhu v Kopřivnici. 
Velmi chválím Sašenku Spružinovou, která si vybojovala krásné 11. místo z 37 závodnic. Krásné umístění na svých prvních závodech. 

Lukášek Svárovský běžel co mu síly stačily a obsadil 27. místo ze 47 závodníků a jeho bratr Kubík Svárovský vybojoval 31. místo ze 45 závodníků. 

Kája Vargová bojovala jak jen mohla a umístila se 48. z 50 závodnic. 
A vyzdvihnout musím hlavně našeho nového atleta Tomáška Musiolka, který se umístil na nádherném 3. místě ze 43 závodníků. Taktéž nádherné umístění na jeho prvních závodech. 

Počasí nám přálo, všichni atleti si závody užili a už se těším na další závody. 

S pozdravem,

Veronika Menaříková, asistentka trenéra přípravek 4-7 let

 

2019-11-17 14:09:49
MČR st. žactva - Kolín, 20.-22.9.2019
2019-11-17 14:08:40
6. kolo krajského přeboru družstev přípravek MSK - Vítkovice, 19.9.2019
2019-11-17 14:07:21
6. kolo krajského přeboru družstev minipřípravek MSK - Vítkovice, 16.9.2019
2019-11-17 14:06:33
3. kolo soutěže družstev mládeže - Břeclav, 14.9.2019
2019-11-17 14:06:03
5. kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK - Frýdek-Místek, 5.9.2019
2019-11-17 13:57:49
4. kolo soutěže družstev staršího žactva MSK - Frýdek-Místek, 3.9.2019
2019-11-17 13:56:54
Krajský přebor MSK dospělých - Vítkovice, 20.8.2019
2019-11-17 13:46:54
Přerovské házení - Přerov, 24.7.2019
2019-07-25 08:47:26
MČR dorostenek - Olomouc, 28.-30.6.2019

25. místo  800 m dorostenky Johana Bierská

2019-06-29 10:48:10
5. kolo krajského přeboru družstev přípravek MSK - Poruba, 27.6.2019
2019-06-29 10:47:28
3. kolo II ligy mužů a žen - Šumperk, 22.6.2019
2019-06-29 10:46:32
5. kolo krajského přeboru družstev minipřípravek MSK - Poruba, 18.6.2019
2019-06-29 10:45:11
Krajský přebor MSK staršího žactva - Třinec, 18.6.2019
2019-06-29 10:44:40
Krajský přebor MSK mladšího žactva - F-M, 17.6.2019
2019-06-29 10:44:16
4. kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK - Třinec, 13.6.2019
2019-06-29 10:43:20
2. kolo II ligy mužů a žen - Olomouc, 8.6.2019
2019-06-29 10:42:54
3. kolo soutěže družstev staršího žactva MSK - Třinec, 6.6.2019
2019-06-29 10:42:10
2. závod krajského vrhačského poháru mládeže - Třinec, 1.6.2019
2019-06-29 10:41:47
4. kolo atletické ligy minipřípravek MSK - Kopřivnice, 30.5.2019
2019-06-29 10:41:15
MMaS st. žactva – Znojmo, 26.5.2019
2019-06-29 10:40:50
2. kolo soutěže družstev mládeže - Olomouc, 25.5.2019
2019-06-29 10:40:12
3. kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK - Opava, 23.5.2019
2019-06-29 10:39:53
4. kolo KPD přípravek MSK - Štramberk, 18.5.2019
2019-06-29 10:39:27
1. kolo II ligy mužů a žen - Hranice, 18.5.2019
2019-06-29 10:38:45
2. kolo soutěže družstev staršího žactva MSK - Opava, 16.5.2019
2019-06-29 10:37:32
2. kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK - Vítkovice, 14.5.2019
2019-06-29 10:35:32
MMaS dospělých – Vyškov, 11.5.2019
2019-06-29 10:34:46
VC Olomouce - Olomouc, 8.5.2019
2019-06-29 10:34:23
1. kolo soutěže družstev staršího žactva MSK - Vítkovice, 7.5.2019
2019-06-29 10:33:55
1. kolo soutěže družstev mládeže - Vítkovice, 5.5.2019
2019-06-29 10:33:31
VC Přerova - Přerov, 1.5.2019
2019-06-29 10:33:13
Májové závody - F-M, 1.5.2019 - 3. kolo družstev přípravek a minipřípravek
2019-06-29 10:32:42
2. kolo krajského přeboru družstev přípravek - Třinec, 25.4.2019
2019-06-29 10:32:20
1. kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK - Třinec, 24.4.2019
2019-06-29 10:31:56
Velikonoční 12-minutovka - Havířov, 21.4.2019
2019-06-29 10:31:31
2. kolo krajského přeboru družstev minipřípravek MSK - Třinec, 16.4.2019
2019-06-29 10:30:56
1. kolo vrhačského poháru mládeže - Ostrava, 24.3.2019
2019-03-25 23:58:05
Běh kolem Olešné - F-M, 23.3.2019
2019-03-25 23:57:00
Jarní házení - Ostrava, 17.3.2019
2019-03-21 00:51:56
Mezikrajské utkání ml. žactva - Ostrava, 10.3.2019

VÝSLEDKY

1   Lucie Hudečková 06 BRNO 1 2:26.29   8.00
2   Karolína Jarošová 06 PRAHA 2 2:28.62   7.00
3   Barbora Bystřičanová 06 OSTRAVA 4 2:30.00   6.00
4   Daniela Mandíková 07 PRAHA 3 2:30.69   5.00
5   Kateřina Mendreková 06 TJ JÄKL KARVINÁ 5 2:38.65   4.00
6   Laura Grmanová 06 BRATISLAVA 7 2:44.83   3.00
7   Petra Kutějová 06 BRNO 6 2:49.54   2.00
8   Adriana Chromeková 06 BRATISLAVA 8 2:49.78   1.00
2019-03-03 22:18:51
Mistrovství ČR žactva v hale – Ostrava, 2.-3.3.2019
2019-03-03 22:18:16
YOUTH Athletics Indoor III – Ostrava, 21.2.2019
2019-03-03 22:18:03
Veřejné závody na 3 km – Ostrava, 19.2.2019
2019-03-03 22:17:51
KID’S ATHLETICS PORUBA – Ostrava, 9.2.2019
2019-03-03 22:17:36
Athletics Indoor Ostrava II – Ostrava, 5.2.2019
2019-03-03 22:17:25
MMaS dospělých – Ostrava, 2.2.2019
2019-03-03 22:17:07
MMaS žactva – Ostrava, 1.2.2019
2019-03-03 22:16:54
MEZIOKRESNÍ PŘEBORY PŘÍPRAVEK A ŽACTVA v běhu na 50m – Opava, 30.1.2019
2019-03-03 22:16:36
Veřejný závod na 1500 m – Ostrava, 22.1.2019
2019-03-03 22:16:25
MEZIOKRESNÍ PŘEBORY PŘÍPRAVEK A ŽACTVA ve skoku dalekém – Opava, 16.1.2019
2019-03-03 22:16:11
Krajský přebor mladšího a staršího žactva – Ostrava, 13.1.2019
2019-03-03 22:15:57
Krajský přebor dospělých – Ostrava, 12.1.2019
2019-03-03 22:15:43
MEZIOKRESNÍ PŘEBORY PŘÍPRAVEK A ŽACTVA v běhu na 60m – Opava, 9.1.2109
2019-03-03 22:15:26
Zahajovací závody – Ostrava, 5.1.2019
2019-03-03 22:15:10
Sponzoři a partneři