Výsledky 2019
2019-05-15 10:53:26
Jäklovská hodinovka – 35. ročník

Dne 11.5.2019 se uskutečnil již 35. Ročník Jaklovácké hodinovky.

Za téměř ideálních podmínek se nejdřív pustili na trať 3 účastníci 6-ti minutového běhu.

U těchto dětí si největší sympatie získala Ema Karkošková, u které bylo prominuto, že běžela v doprovodu tatínka a svého plyšového pejska. Vždyť svým ročníkem narození 2017 byla suverénně nejmladším účastníkem a její výkon 310 m časem určitě zlepší.

Poté byl odstartován 12- minutový běh, kterého se zúčastnilo 7 závodníků, nutno podotknout že mezi běžci nebyli jen děti, ale také dospělí, kteří si netroufli na hlavní závod. U obou těchto závodů byla ceněna hlavně účast a odměněni byli všichni startující.

Hlavního závodu se letos účastnilo 19 běžců (škoda že nedorazila avizovaná skupina z Polska). I tak je tato účast vyšší než loni a je vidět že přesun z Havířovské dráhy do parku byl dobrý nápad.

Všichni zúčastnění si příjemně strávené sobotní dopoledne pochvalovali a slíbili, že za rok přijdou znovu.