Naše akce
TOPlist
Nábory.cz

Ostatní

Členové oddílu
Seznam členů atletického oddílu

Užitečné odkazy:

1436Jana Coufalová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1997)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Aneta Charwotová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 2000)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Barbora Kovalcikova
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1982)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Beata Foltynová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1981)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Beata Malinková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Dorostenky(r. 2003)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Dana Babuliaková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1958)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Daniel Vrana
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Dorostenci(r. 2004)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

David Indira Colonia
Specializace:Běhy
Hlavní disciplíny: 3000 m, 5000 m, 10 000 m, půlmaraton
Vedlejší disciplíny: 1500 m, Přespolní běh
Kategorie: Muži(r. 1981)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Eliška Marszalek
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Juniorky(r. 2002)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Eva Burdová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1984)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Eva Kandrová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1981)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Eva Kwiczalová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1975)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Hana Swaczynová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1974)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Jakub Kobělář
Specializace:Vrhy
Hlavní disciplíny: Disk 2kg, oštěp 800g
Vedlejší disciplíny: 110 m př., kladivo 7,26kg
Kategorie: Muži(r. 1997)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Jakub Vorel
Specializace:Sprinty, běhy
Hlavní disciplíny: 100 m
Vedlejší disciplíny: 300 m
Kategorie: Dorostenci(r. 2004)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Jakub Vorel
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Dorostenci(r. 2004)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Jakub Wilczek
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Dorostenci(r. 2004)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Jarmila Hajdová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1975)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Jiřina Kucharčíková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1981)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Johana Bierská
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Dorostenky(r. 2003)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Jáchym Dudáš
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Atletická přípravka - hoši(r. 2012)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Karolínka Michlová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Atletická přípravka - dívky(r. 2009)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Kateřina Belásová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1977)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Kateřina Liptáková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1978)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Kateřina Mendreková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Žákyně(r. 2006)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Kateřina Slivková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1988)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Klaudie Roubíková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Atletická přípravka - dívky(r. 2012)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Lenka Škarková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1985)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Lucie Grocholová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1980)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Lucie Pailová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1988)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Marek Ondruch
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1991)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Marie Huczalová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Mladší žákyně(r. 2007)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Markéta Kašná
Specializace:Běhy
Hlavní disciplíny: 5000 m, 3000 m
Vedlejší disciplíny: 1500 m, 10 000 m
Kategorie: Ženy(r. 1983)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

1500 m 0:05:24 D 3000 m 0:11:30 D 5000 m 0:19:45 10000 m 0:42:47

Martin Trzaskalik
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1973)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Michael Bausano
Specializace:Chůze
Hlavní disciplíny: Chůze 3000m
Vedlejší disciplíny: 10km chůze
Kategorie: Muži(r. 1996)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Michal Broda
Specializace:Běhy
Hlavní disciplíny: 400 m, 800 m
Vedlejší disciplíny: 1500 m, 400 m př.
Kategorie: Muži(r. 1988)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

200m  28.09.12 24,15 300m 28.09.12 37,73 400m 18.05.13 51,16 800m 29.06.13 1:58,37 1000m 08.05.10 2:38,80 1500m 08.05.13 4:22,38 10000m 31.12.12 39:32 Cooperův test 13.10.12 3480m 400m př. 18.05.13 59,67 dálka 12.5.10 578 výška 8.9.09 168 trojskok 22.1.11 11,82 tyč 11.07.12 261 oštěp 26.07.11 38,30 disk   9.9.09 26,85 koule 7,26 24.5.10 10,01 desetiboj 8-9.9.09 4464b

Monika Viktorová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1976)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Natalia Nieciag
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Žákyně(r. 2006)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Nela Paholíková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Atletická přípravka - dívky(r. 2009)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Nelly Michopulu
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Dorostenky(r. 2003)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Pavel Filipczyk
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1976)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Pavel Reis
Specializace:Sprinty, skoky, překážky, běhy
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1973)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Petr Chovanec
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1973)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Přípravky Karviná
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Žáci(r. 2006)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Renáta Schweserová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1962)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Roman Škarka
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1978)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Rozárie Recková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Žákyně(r. 2006)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Sabina Kramná
Specializace:Běhy
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1998)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Silvestr Matocha
Specializace:
Hlavní disciplíny: Oštěp 800g, skok daleký
Vedlejší disciplíny: Desetiboj
Kategorie: Muži(r. 1989)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Tereza Pošvancová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Žákyně(r. 2006)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Tomáš Kovář
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Mladší žáci(r. 2007)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Tomáš Pošvanc
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1974)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Veronika Klepková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Mladší žákyně(r. 2008)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Zdenek Valcha
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1959)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Zdenka Mitašiková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1978)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Zdeněk Staněk
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1947)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Zdeněk Staněk
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1947)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Zdeňka Rybaříková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1975)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

baja branny
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1980)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

vlasta kondelkova
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1984)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Štěpánka Bruková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Atletická přípravka - dívky(r. 2011)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Sponzoři a partneři
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat