Naše akce
TOPlist
Nábory.cz

Ostatní

Členové oddílu
Seznam členů atletického oddílu

Užitečné odkazy:

Adam Fójcik
Specializace:
Hlavní disciplíny: 100 m, 200 m
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1998)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Alena Hubáčková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1967)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Andrea Stefanovová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1982)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Aneta Charwotová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Juniorky(r. 2000)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Beata Foltynová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1981)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Beata Malinková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Žákyně(r. 2003)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Benjamin Walek
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1992)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Daniel Vrana
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Žáci(r. 2004)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

David Indira Colonia
Specializace:Běhy
Hlavní disciplíny: 3000 m, 5000 m, 10 000 m, půlmaraton
Vedlejší disciplíny: 1500 m, Přespolní běh
Kategorie: Muži(r. 1981)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Eliska Marszalek
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Dorostenky(r. 2002)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Eliška Marszalek
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Dorostenky(r. 2002)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Eliška Hubáčková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Dorostenky(r. 2002)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Eliška Pukowiecová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Žákyně(r. 2003)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Eva Burdová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1984)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Gabriela Navrátilová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1998)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Gabriela Tyrlíková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1976)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Jakub Gulec
Specializace:Sprinty, běhy
Hlavní disciplíny: 400 m, 200 m
Vedlejší disciplíny: 100 m, 150 m, 300 m, 1500 m, 10 000 m, sprinterský trojboj
Kategorie: Muži(r. 1995)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

S atletikou jsem začal v roce 2010 jako starší žák.
Nejlepší sezóna byla roku 2013, kdy jsem si udělal osobní rekord na:
100m   - 11,7s ruč.
           - 12,16s el.
200m   - 24,53s el.
400m   - 54,07s el.
1500m - 4:57,57min el.
10km   - 43:08min ruč.
V současné době mimo službu.

Jakub Kobělář
Specializace:Vrhy
Hlavní disciplíny: Disk 2kg, oštěp 800g
Vedlejší disciplíny: 110 m př., kladivo 7,26kg
Kategorie: Muži(r. 1997)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Jakub Wilczek
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Žáci(r. 2004)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Jan Mrózek
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Mladší žáci(r. 2006)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Jarmila Hajdová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1975)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Jiřina Kucharčíková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1981)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Johana Bierská
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Žákyně(r. 2003)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Jáchym Dudáš
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Atletická přípravka - hoši(r. 2012)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Karel Mitura
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1991)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Karolínka Michlová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Atletická přípravka - dívky(r. 2009)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Kateřina Belásová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1977)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Kateřina Mendreková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Mladší žákyně(r. 2006)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Kateřina Pavlorková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1981)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Kateřina Slivková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1988)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Katka Weisserová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Juniorky(r. 1999)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Klaudie Roubíková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Atletická přípravka - dívky(r. 2012)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Lenka Królikowská
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Dorostenky(r. 2002)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Marek Ondruch
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1991)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Martina Tyrlíková
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Dorostenky(r. 2002)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Michael Bausano
Specializace:Chůze
Hlavní disciplíny: Chůze 3000m
Vedlejší disciplíny: 10km chůze
Kategorie: Muži(r. 1996)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Michal Broda
Specializace:Běhy
Hlavní disciplíny: 400 m, 800 m
Vedlejší disciplíny: 1500 m, 400 m př.
Kategorie: Muži(r. 1988)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

200m  28.09.12 24,15 300m 28.09.12 37,73 400m 18.05.13 51,16 800m 29.06.13 1:58,37 1000m 08.05.10 2:38,80 1500m 08.05.13 4:22,38 10000m 31.12.12 39:32 Cooperův test 13.10.12 3480m 400m př. 18.05.13 59,67 dálka 12.5.10 578 výška 8.9.09 168 trojskok 22.1.11 11,82 tyč 11.07.12 261 oštěp 26.07.11 38,30 disk   9.9.09 26,85 koule 7,26 24.5.10 10,01 desetiboj 8-9.9.09 4464b

Milan Rus
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1998)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Miluše Studená
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1978)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Nelly Michopulu
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Žákyně(r. 2003)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Nikol Mezeyová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Dorostenky(r. 2002)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Pavel Filipczyk
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1976)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Pavel Reis
Specializace:Sprinty, skoky, překážky, běhy
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1973)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Petr Chovanec
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1973)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Přípravky Karviná
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Mladší žáci(r. 2006)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Sabina Kramná
Specializace:Běhy
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Ženy(r. 1998)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Silvestr Matocha
Specializace:
Hlavní disciplíny: Oštěp 800g, skok daleký
Vedlejší disciplíny: Desetiboj
Kategorie: Muži(r. 1989)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Stanislav Popek
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Mladší žáci(r. 2005)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Sára Vámošová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Juniorky(r. 2000)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Tereza Navrátilová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Juniorky(r. 1999)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Tereza Pošvancová
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Mladší žákyně(r. 2006)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Tomáš Kovář
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Atletická přípravka - hoši(r. 2007)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Tomáš Pošvanc
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1974)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Zdenek Valcha
Specializace:
Hlavní disciplíny:
Vedlejší disciplíny:
Kategorie: Muži(r. 1959)
Trenér:
Rozhodčí:
Funkcionář:

Sponzoři a partneři