Naše akce
Nadcházející události

Závodní červen (01. červen 2018)

3. veřejný přebor města Karviné (14. červenec 2018)

TOPlist
Nábory.cz

Ostatní

Kalendář akcí

Závodní červen

01. červen 2018 ve 00:00:0030. červen 2018 ve 23:00:00

A MAKÁME DÁL!!!

Červen

1.- 3.                Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek                   Kolín

st. žáků, st. žákyň, ml. žáků a ml žákyň ve vícebojích

3. 6.                 Mistrovství MaS staršího žactva                                                 Brno

Běh mezi náměstími                                                                             Frýdek-Místek

4.                     Čokoládová tretra – základní kolo                                                    Ostrava

5.                     III. sokolské úterý                                                                         Opava

6.                     Kontinentální pohár nanečisto                                                          Ostrava

9.                     2. kolo II.ligy mužů a žen skupina D                                                 Hranice

10.                   10 km chůze pro 3. kolo II.ligy mužů sk. A,B, C                                 Zeleneč

11.                    Čokoládová tretra – krajské finále                                                    Ostrava

12.                   Zlatá tretra kladivo, semifinále Čokoládové tretry                            Ostrava

IV. sokolské úterý Opava

13.                    Zlatá tretra IAAF World Challenge                                                         Ostrava

Čokoládová tretra – superfinále                                                        Ostrava

13.                   Běh nejrychlejšího Opaváka                                                                     Slezan Opava

17.                   Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek,

dorostenců a dorostenek                                                                  Ostrava

19.                    3. kolo soutěže družstev staršího žactva MSK                      Frýdek-Místek

V. sokolské úterý Opava

21.                   4. kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK                      Frýdek-Místek

21.                   3. běh pro zdraví                                                                                Karviná

23.–24.             Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek             Praha

na dráze

26.                    5. kolo krajského přeboru družstev minipřípravek                  Ostrava-Poruba

27.   Chůze pro 5 .kolo soutěže družstev ml. žactva a 4. kolo st. žactva MSK             Havířov

28.                   5.kolo KP přípravek MSK                                                       Ostrava-Poruba

3.závod Krajský vrhačský pohár mládeže 2018                            Třinec

30.                   3. kolo II.ligy mužů a žen skupina D                                                 Hranice

Vložil Michal Broda

3. veřejný přebor města Karviné

14. červenec 2018 ve 09:00:0014. červenec 2018 ve 12:00:00

Pořadatel: Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický oddíl TJ Jäkl KarvinḠz. s.

Datum: 14.7.2018

Místo: ZŠ Borovského Karviná

Startují: Muži ročníky 1914 - 2014, Ženy ročníky 1914 - 2014. Jednotlivé kategorie budou určeny dle počtu přihlášených na místě.

Technická ustanovení: Běžecká dráha má 260 m a 4 dráhy (nepředpisová). Měření časů, skoků a hodů bude ruční.

Závodní kancelář: Závodní kancelář je otevřena v areálu ZŠ Borovského v Karviné - Ráji od 9:00.

Startovné: Bez startovného.

Šatny: nejsou k dispozici.

Další informace: Za ztracené věci pořadatel nenese odpovědnost. Závodníci závodí na vlastní nebezpečí. Pořadatel si vyhrazuje právo časový pořad v průběhu závodů dle potřeby upravit.
Věcné pro nejlepší a menší ceny pro všechny účastníky.

Časový pořad:
09:00 Zahájení prezence
09:45 Ukončení prezence
10:00 60 m a 100 m pro všechny kategorie
10:20 dálka pro všechny kategorie
10:45 vrh koulí/hod míčkem pro jednotlivé kategorie
10:50 300 m
11:15 1000 m
11:30 vložený štafetový závod
11:50 Vyhlášení výsledků

 

Vložil Michal Broda
Sponzoři a partneři